tel. 91 48 506 56, 602 314 524

ul. 5 Lipca 11/1, 70-374 Szczecin

Nasz gabinet tworzy zespół specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii.

Mariusz Słowik

Mariusz Słowik

Ukonczył PAM w 1998r. Specjalizuje sie w chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz stomatologii estetycznej. zainteresowania pozazawodowe: piłka nozna, tenis, szybkie samochody

Anna Łokaj

Anna Łokaj

Ukonczyła PAM w 2005. Regularnie poszerza swoja wiedze w zakresie stomatologii estetycznej, zachowawczej oraz protetyki. Specjalizuje sie w zakresie mikrochirurgii endodontycznej oraz protetyce.

Irmina Galon-Matejek

Irmina Galon-Matejek

Ukonczyla PAM w 2003r. Ciągle poszerza swoja wiedze w zakresie periodontologii oraz stomatologii zachowawczej.

Cezary Miłosz Sierant

Cezary Miłosz Sierant

ukonczył PAM w 2002, zdobywa doswiadczenie szkolac sie w zakresie chirurgii stomatologicznej i protetyki. Zainteresowany glownie tymi kierunkami systematycznie bierze udzial w kursach.

Nasz zespół

Nasz zespół stanowi młoda, a jednocześnie doświadczona kadra lekarzy stomatologów oraz techników protetycznych. Jesteśmy ludźmi ambitnymi, dla których liczy się zawsze dobro pacjenta.

Liczne kursy i szkolenia dodatkowe pozwalają nam na leczenie najnowszymi metodami oraz wykorzystanie nowoczesnych technik diagnostyki i leczenia. Prace protetyczne wykonane w naszym gabinecie objęte są dwuletnią a implanty dziesięcioletnią gwarancją!!! Wysoka jakość naszej pracy procentuje zadowoleniem i komfortem pacjentów. Protetyka, implanty, chirurgia i kosmetyka uzębienia to dziedziny stomatologii w których szczególnie się specjalizujemy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin naszego gabinetu, a problemy z którymi się Państwo borykają postaramy się szybko i bezboleśnie rozwiązać!!!