tel. 91 48 506 56, 602 314 524

ul. 5 Lipca 11/1, 70-374 Szczecin

Nasz gabinet

Nasz gabinet jest nowym, nowoczesnym miejscem leczenia stomatologicznego. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług z fachową poradą i przyjemną obsługą. Zdobyte doświadczenie oraz wysoki poziom wyposażenia naszej placówki gwarantują najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo pacjenta.

gabinet

Indywidualne podejście do każdego problemu pozwala na postawienie trafnej i pełnej diagnozy. Dysponujemy możliwymi urządzeniami i przyrządami, które ułatwiają badanie, oszczędzają czas i finanse naszych pacjentów. Wszystkie niezbędne badania przeprowadzamy na miejscu bez konieczności opuszczania gabinetu.

Każdy stomatolog w Naszym gabinecie posiada najnowszą wiedzę o możliwościach rozwiązania poszczególnych problemów związanych z jamą ustną pozwoli na dobór odpowiedniej, najlepszej i solidnej metody leczenia dla każdego pacjenta indywidualnie. Zawsze pozostawiamy możliwość wyboru sposobu leczenia pacjentowi z fachową poradą z naszej strony.

Każdy koszt leczenia jest kalkulowany osobno dla danego przypadku i może być negocjowany. Wszystko to w myśl zasady : "Nic o nas bez nas".

Muszą mieć Państwo poczucie bezpieczeństwa i troski o własne zdrowie, które oddajecie w nasze ręce. Każda wizyta w naszym gabinecie będzie utwierdzała Państwa o słuszności wyboru naszej firmy.

Nasz gabinet cieszy się renomą nie tylko w Szczecinie, przyjeżdzają do Nas pacjenci z całej Polski oraz z zagranicy. Jesteśmy znani w takich krajach jak Dania, Szwecja czy Niemcy.

Warto wiedzieć